Carport

carport for two cars

Carport

Wiata samochodowa na dwa pojazdy z pomieszczeniem na narzędzia. Z przodu nawis głębokości 1M. Duża konstrukcja na sześciu stalowych nogach. Wszystkie ściany pełne zbudowane z poziomych desek w systemie pióro – wpust. Carport stoi na specjalnie dla niego przygotowanej platformie betonowej. Ogród w trakcie realizacji.

READ MORE

Carport

Carport zespolony z zadaszeniem nad wejściem. Wiata wypełnia ściśle przestrzeń pomiędzy dwoma budynkami. Posiada ona pełne ściany z trzech stron. Czwartą ścianę stanowi mur budynku. W części frontowej zamontowaliśmy segmentową bramę garażową szerokości 5m oraz drzwi stalowe. Ściana od strony ogrodu posiada drzwi dwuskrzydłowe o szerokości 130 cm. Prowadzą one do pomieszczenia gospodarczego o wymiarach 6x2m. Wiata jest wyposażona dodatkowo w oświetlenie oraz gniazda elektryczne.

READ MORE

Carport

Zadaszenie na dwa pojazdy z pomieszczeniem gospodarczym. Konstrukcja o wymiarach 7,5m na 6m. W jej skład wchodzą dwa miejsca parkingowe o łącznym wymiarze 6x6m oraz pomieszczenie 1,5x6m. Ściany pomieszczenia zostały wykonane z poziomych desek łączonych na pióro-wpust. Drzwi stalowe znajdują się na środku ściany, od strony pojazdów. Wiata przylega do granicy działki. Po tej stronie, w części parkingowej, znajduje się ażurowa ścianka z poziomych desek.

READ MORE

Carport

Wiata samochodowa z panelami fotowoltaicznymi. Konstrukcja o wymiarach 5,5x5m. Ze względów funkcjonalnych i specyficznego rozmieszczenia miejsc parkingowych w ogrodzie, nogi wiaty zostały cofnięte względem krawędzi dachu. Pod wiatą został zainstalowany kompletny system fotowoltaiczny oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Belki drewniane są w kolorze konstrukcji stalowej.

READ MORE
This site is registered on wpml.org as a development site.